Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Stołowe lampy drewniane

Lampy stołowe, których korpusem jest naturalne drewno. Niepozorne kawałki drewna przechodzą profesjonalny proces obróbki, który wydobywa z nich niepowtarzalne piękno. Niepowtarzalne w sensie dosłownym, gdyż tak jak nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, tak w naszej kolekcji nie ma dwóch identycznych lamp!

Drewno, z którego wykonane są lampy poddane jest bardzo starannej selekcji – często jest ono sezonowane przez kilka lat, stosowana jest profesjonalna chemia, która wyklucza możliwość występowania w nim korników. Po wstępnym przygotowaniu surowca przychodzi wreszcie czas na jego końcową obróbkę – rzeźbienie, polerowanie, szlifowanie i na koniec woskowanie. Dzięki pracy rzemieślnika (lub raczej artysty) drewno odsłania swoje tajemnice – unikalny kolor i strukturę. Możemy przekonać się jak piękne są różne gatunki drewna: jabłoń, dąb, jesion, brzoza, sosna czy grab. Na szczególną uwagę zasługują lampy, które zostały wykonane z drewna wyrzuconego przez morze.

Lampy drewniane są świetną i niebanalną ozdobą stołów i wnętrz utrzymanych w różnorodnej stylistyce. We wnętrzach nowoczesnych lub nawet industrialnych będą pięknym akcentem podkreślającym nasze związki z naturą, we wnętrzach bardziej tradycyjnych również sprawdzą się znakomicie!

Lampy są skompletowane z prostymi abażurami. Jest to zabieg celowy, bowiem zamysłem ich twórcy jest eksponowanie drewna i jego struktury. Lampy wykonane w Polsce, posiadają certyfikat CE, co oznacza, że są całkowicie bezpieczne.

Z miłości do lasu i rzemiosła – tak powstają drewniane lampy stolikowe LOFF!

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text