Rustykalna płytka ścienna,...
Rustykalna płytka ścienna,...
Rustykalna płytka ścienna,...

Rustykalna płytka ścienna, szampańskie złoto

Obecnie brak na stanie
Cena: 2,99 zł
Brutto
Cena za: 0.50m2
Kolor:
złoty
Ilość opakowań
Ilość m2

Dostawa za: oko. 12* dni rob.

*termin szacunkowy, szczegóły ustalane są indywidualnie. W przypadku braku akeptacji zaproponowanego terminu wszelkie dokonane wcześniej płatności są niezwłocznie zwaracane,

Płytki ścienne rustykalne SZAMPAŃSKIE ZŁOTO

Kolor płytki to błyszczące, stare, szampańskie złoto. W zależności od kąta padania światła powierzchnia płytki mieni się różnymi odcieniami złota. Zdjęcia nie oddają pełnego efektu! Format płytek ok 98x98x5 mm, format może różnić się z powodu ręcznej technologii wykonania. Format został celowo dobrany tak, aby można było łatwo łączyć je z płytkami innych producentów. Płytki są glazurowane ręcznie, nierówności i "niedoskonałości" powierzchni stanowią o ich urodzie. Płytki stosowane są przeważnie w kuchniach i łazienkach (w tym jako ściany kabin prysznicowych). Płytki te są niezastąpione w kuchniach rustykalnych, ale można je również stosować w nowoczesnych projektach.

Glazurowane rustykalne płytki ścienne to płytki ceramiczne pochodzące z rodzinnej manufaktury Rogiński Warsztat Artystyczny. Płytki wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości masy klinkierowej, a następnie szkliwione. Oferowane przez nas produkty znalazły uznanie wśród wielu klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych - płytki cotto wykorzystano m. in. w kościołach, restauracjach, obiektach pałacowo parkowych oraz w bardzo wielu pomieszczeniach prywatnych.

Płytki glazurowane wykonywane są wyłącznie na zamówienie i nie podlegają zwrotowi bez podania przyczyny.

Kolor
złoty
przeznaczenie
do kuchni
do obiektów zabytkowych
do salonu
do łazienki
na korytarz
Format
98x98x5 mm
Kształt
kwadrat
Waga
0.3
Cena za
1 szt.
dostępność
ustalana jest indywidualnie, średnio ok. 9 dni rob
m2 na jednostkę miary
0

Montaż i pielęgnacja:

Dostępność i dostawa

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text