Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Fugi i kleje

Fugi i kleje

Rekomendowana przez nas Sopro TR 414 Zaprawa klejowa średniowarstwowa, elastyczna z trasem Trass flexibel opak. 25 kg, do warstw o grubości 5-20 mm może być używana do układania płytek cementowych, ceramicznych, płytek Cotto, a także płyt z kamienia, gresu i betonu. Nadaje się wewnątrz i na zewnątrz budynku, a także na ogrzewanie podłogowe. Umożliwia szpachlowanie nierówności do 20 mm. Zawartość trasu reńskiego zmniejsza jej podatność na przebarwienia.

Parametry techniczne: C2- przyczepność ≥1 N/mm2, czas użycia wynosi 3 g, możliwość chodzenia i fugowania po 24 godzinach. Produkt o niskiej zawartości chromianów. Niemiecki producent gwarantuje wysoka jakość wyrobu.

Polecamy także fugę firmy Ceresit CE 40 Aquastatic fuga elastyczna, kolor neutralny szary (07 grey), wiaderko 2 kg, która charakteryzuje się wysoką ochroną przed zanieczyszczeniami oraz odpornością na zawilgocenie. Aktywnie zbrojona włóknami, ma bardzo dobre parametry robocze, łatwo poddaje się aplikacji i profilowaniu. Potrójna Ochrona Microprotect o działaniu pleśnio- i grzybobójczym oraz efekt Aquastatic, uszczelniający spoinę oraz przylegające do niej krawędzie płytek, zapewni Państwa glazurze nieskazitelny wygląd na długie lata, nawet w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. 

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text