605-672-570
Monitoring fraz 24/7 Darmowa wycena

Przeanalizujemy Twoją witrynę i damy wskazówki optymalziacyjne. Nasze strategie seo opierają się na prywatnych testach. Nie uczymy się na Twojej witrynie. Zawsze otrzymujesz produkt sprawdzony, idealnie dostosowany do branży, w której działasz. Nie oferujemy standardowego pozycjonowania. Proponujemy rozwiązania szyte na miarę, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zawsze aktualne rozwiązania. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy. Świadczymy usługi które dają realne efekty, które przekłądają się na sprzedaż Twoich produktów i usług.

Nasza ścieżka działań SEO: Dobór odpowiednich słów kluczowych -> Analiza konkurencji -> Strategia SEO -> Analiza SEO -> Wprowadzanie potrzebnych zmian

img

Analiza widoczności

Oferujemy kompleksową analizę widoczności Twojej witryny. Sprawdzimy w jakiej kondycji jest Towja strona i zaproponujemy dalsze działania.

img

Optymalizacja stron

Zajmiemy się optymalizają Twojej witryny. Przed rozpoczęciem działań z zakresu pozycjonowania wymagane jest przeprowadzenie choćby wstępnej optymalizacji.

img

Dobry kontak

Zawsze odpowiadamy na zapytania do 24h. Oferujemy wsparcie oraz konsultacje SEO.Jeśli masz jakieś wątpliwości pisz śmiało, doradzimy.

img

Dobór słów kluczowych i strategii

Zawsze dobieramy słowa kluczowe z potencjałem sprzdażowym. W trakcie kampni SEO często proponujemy kolejne trafne słowa kluczowe. Strategię SEO przygotowujemy indywidualnie.

img

Raport z działań

Zawsze raportujemy nasze działania. Na koniec miesiąca zawsze otrzmasz przjrzyste raporty z pozycji oraz linkowania.

Jak działamy?

Znajdziemy najlepsze słowa kluczowe dla Twojej witrny

Zawsze proponujemy słowa mające raelną wartość dla sprzedaży Twoich produktów i usług. Nigdy nie dostaniesz od nas nierentownych propozyci fraz. Dodatkwo w trakcie kampanii oferujemy rozdudowę listy fraz o nowe słowa z potencjałem.

Wykonamy audyt Twojej strony

Dzięki audytowi poznasz wszystkie słabe strony . Wyszczególnimy elementy, które należy poprawić, podamy wskazówki jak to zrobić. Garść wskazówek optymalziacyjnych zaprezentujemy w czytelnym SEO raporcie.

Wprowadzimy potrzebne zmiany optymalizacjyjne

Jeśli nie wiesz jak wprowadzić w życie potrzeben zzmiany z przeprowadzonego przez nas audytu zrobimy to za Ciebie. W ramach usługi optymalzaicji zajmiemy się dstosowaniem Twojej witryny do aktualnych standardów.

Napiszemy dla Ciebie potrzebne SEO teksty

Współpracujemy z najlepszymi copywriterami. Oferujemy teksty na wysokim pozimie w przystepnej cenie. Jesli potrzebujesz rozbudować swoją stronę o dodatkowe treści również pomożemy.

Będzimy monitorować rozwój Twojego brandu

Posiadamy zaawanosane narzedzia do monitoringu Twojego brandu. Dzięki temu ciągłe przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu wzmianek nie stanowi dla nas problemu.

Stworzymy dedykowaną strategię SEO

Specjalizujemy się w tworzeniu spersonalizowanych strategii SEO. Każdy biznes ma inne cele dlatego przed woriwadzeniem odpowiedniej strategi robimy dokładny wywaiad.

Zadbamy o widoczność Twojego biznesu na mapach Google

Specjalizujemy się w optymalizacji wizytówek Google. Wiemy jak poprawić ich widoczniść oraz sprawić, że bedą generowały zyski.

Będziemy monitorować Twoją konkurencję

Posiadamy spore doświadczenie oraz narzedzia potrzebne do sprawnego monitorawania Twoich konkurentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewidzieć każdy ich ruch i dopowiednio pokierować naszą strategię.

Podamy Ci dalsze propozycje rozwoju

Pracując przy Twoim projecie staramy sie jak najlepiej go poznać. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyznaczyć dalszą droge rozwoju jego promocji w internecie.

SemSei - Grupa ekspertów z różnch dziedzin marketingu.

Wspólnie działamy na rynku już od wielu lat. Wprowadzamy w życie autorskie rozwiązania marketingowe. Jesteśmy nastawieni na sukces. Praktycznie w 100% przypadków dowozimy wyniki.

Doświadczenie: Posiadamy wieloletnie doświaczenie w marketingu online
Tworzymy zoptymalizowane strony www, prowadzimy zaawansowane kampanie SEO/SEM. Doświadczenie zdobywaliśmy w wielu prywatnych i komercyjnych, dużych projektach.

Nasz zespół: Najlepsi specjaliści w akcji
Firma SemSei skupia ekspertów z wielu dziedzin marketingu w sieci. Są to miedz innymi spece od SEO, Kampanii Adwords, Copywrittingu, Content marketingu i Marketingu szeptanego.

R&D: Search engines continuously roll out new updates all the time and it is must to remain on top.
At TOP SEO, we have a separate team of research specialist, the core responsibility of which is to closely monitor all campaigns, collate data, conduct tests and refine the process and strategies all the time.

Szybki kontakt: Dobra komunikacja podczas trwania kampanii
W naszej pracy stawiamy na komunikację obustronną. Gdy kampania jest w toku bezustannie ją optymalizujemy i często kontaktujemy się jesli chodzi o wyniki i jej dalszy rozwój.

Industry Credentials & Client Feedbacks: Background check.
TOP SEO is regularly awarded and rated highly by industry and news portals such as TopSEOs, International Business Times, Search Engine Watch, Search Engine Standards, Visibility Magazine etc. We post actual client testimonials on our website, who can be contacted for more details.

PERFECT SEO EXPERT!

“Ludzie którzy znają się na swojej pracy. Dobry kontakt i nietypowe rozwiazania

Michał / PicMk

Eksperci w akcji

“Audyt i optymalizacja wykonana w trybie ekspresowym. Polecam

Piotr / Mopon

img

Chcesz dowiedzieć się wiecej? Dzwoń
605-572-570 lub pisz na kontakt@SemSei.pl