605-572-570
Monitoring pozycji 24/7 Darmowa wycena
Poznaj Nas

AGENCJA SEMSEI

Założycielem naszej agencji jest Artur Kurczewski. Dyrektor generalny, główny pozycjoner oraz osoba odpowiedzialna za tworzenie oraz rozwój wszystkich strategii SEO w SEMSEI.

Firma skupia kilkunastu freelancerów z różnych dziedzin marketingu w sieci. Osoby odpowiedzialne za tworzenie stron, copywriting, optymalizację stron, pozycjonowanie oraz tworzenie grafiki. Dzięki tak silnej grupie specjalistów, SEMSEI dostarcza skuteczne i stabilne rozwiązania z zakresu marketingu online.

img

Kampanie B2B i B2C

Marketing w najlepszym wydaniu
Prosto od SemSei

SemSei - SEO Astronauci

Odkryj nową jakość

Daj poznać się bliżej nowym klientom
Zadbamy o reklamę Twójego biznesu. Nekonwencjonalne metody i stabilne efekty.

img

Monetyzujemy ruch

Prowadzimy działania, które po lini prostej kieruja klientów do zakupu twoich produktów czy skorzystania z usług.

img

Rozładamy schematy na części

Analizujemy schematy dzałań konkurencji i czerpiemy od nich tylko to co najlepsze abyś mógł cieszyć się wzrostami i zwiększoną sprzedażą.

img

Wykonujemy eksperckie analizy seo

Wszystkie analizy wykonujemy w oparciu o nowoczesne oprogramowanie oraz zdobytą na przestrzeni lat wiedzę. Dostarczamy szczegółowe, przejrzyste raporty.

img

Prowadzimy efektywne linkowanie

Linkowanie nastawione na efekty. Sprawdzone metody link buildingu dostosowane do każdej branży.

img

Analizujemy rozwój brandu

Przeszukujemy internet w poszukiwaniu konwertujących wzmianek o Twoim biznesie.

img

Realizujemy kampanie nastawione na konwersje

Specjalizujemy się w realizacji kampanii marketignowych nastawionych na pozyskiwanie leadów.

img img img img img
Jedna firma - Milion skutecznych strategii

Czas na Zdecydowane działania

Nie trać czasu. Powierz marketing w sieci grupie zdecydowanych ekspertów nastawionych na realizację celów biznesowych. Skontaktuj się z nami dzisiaj. Przygotujemy ofertę wprost nie do odrzucenia.

Prawdziwi eksperci od SEO

Polecam SemSei Rozwiązania marketingowe zaproponowane przez chłopaków z SemSei to prawdziwa liga mistrzów. Konwersje nie generowały się w takim tempie jeszcze nigdy! Mam tyle pracy że ledwo co zdążyłem napisać ten komentarz.

Marek / Conyc

Co nas wyróżnia?

Pasja

img
U nas wszyscy są pasjonatami w swoich dziedzinach. Grupa speców, którzy intenesywnie działają w branży od wielu lat. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb.

Ciężka praca

img
Codzienni cieżko pracujemy aby promować Twoją markę i produkty w skuteczny i bezpieczny sposób. Kładziemy duży nacisk na systematyczność działań oraz wnikliwe analizy. Dzięki takiemu podejści dostarczamy SEO usługi najwyższych lotów.

Doświadczenie

img
Doświadczenie zbierane na przestrzeni lat pomaga nam w naturalny i płynny sposób realizować nawet najbardziej skomplikowane i wyszukane strategie marketingowe. Doświadczenie zdobywamy na prywatnych projektach, szkoleniach oraz wielu projektach komercyjnych.

Zaawansowane zaplecze techniczne

img
Dostarczając Ci usługę na najwyższym poziomie wykorzystujemy nowoczesne zapecze techniczne, które skupia miedzy innymi: oprogramowanie SEO, programy analityczne, mocne serwery oraz prywatne zaplecza SEO

Zaangażowanie

img
Do każdego proejektu podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i zacięciem. Czujemy sie jak ryba w wodzie wprowadzjąc najnowsze rowiazania marketingowe, o których konkurencja nierzadko nie ma pojęcia.

Nieszablonowae podejście

img
Google nie znosi szablonowaego podejścia. Szablony na dłużą metę zawsze zawodzą. Wychodzimy na przeciw i oferujemy nieszablonowe, skuteczne rozwiązania, które dają efekty. Pozwól nam zdominować dla Ciebie Twoją branże. Sprawdź nas i przekonaj się sam.
img

Jak zostawiamy konkurecnję w tyle?

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. W każdej nowej sytuacji odnajdujemy się szybko. Działamy sprawnie z nastawieniem na osiaganie wysokich rezultatów. U nas każdy wie co ma robić. Wspólnie wypracowaliśmy już setki sukcesów. Liczba ta stale rośnie.

Wykonane audyty SEO

241

img

Rozwijane projekty

300

img

Frazy w Top 1

382

img

Wzrost konwersji

98

img

Indywidualne strategie SEO

78

img